Os 4334 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bojkovice město | 0.00 | 10.40 | |||
Bojkovice | 10.42 | 10.43 | 3 | ||
Záhorovice | 10.46 | 10.46 | |||
Nezdenice | 10.49 | 10.50 | 3 | ||
Šumice | 10.53 | 10.53 | |||
Újezdec u Luhačovic | 10.57 | 10.58 | 4 | ||
Uherský Brod | 11.02 | 11.06 | 3 | ||
Havřice | 11.09 | 11.09 | |||
Hradčovice | 11.13 | 11.16 | 2 | ||
Popovice u Uherského Hradiště | 11.21 | 11.21 | |||
Vésky | 11.24 | 11.24 | |||
Kunovice | 11.28 | 11.29 | 5 | ||
Uherské Hradiště | 11.33 | 11.47 | 3 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 11.53 | 0.00 | 1vlevo/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci