Os 4320 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bojkovice | 0.00 | 5.30 | 2 | ||
Záhorovice | 5.33 | 5.33 | |||
Nezdenice | 5.36 | 5.37 | 3 | ||
Šumice | 5.40 | 5.40 | |||
Újezdec u Luhačovic | 5.44 | 5.45 | 3 | ||
Uherský Brod | 5.49 | 5.51 | 3 | ||
Havřice | 5.54 | 5.54 | |||
Hradčovice | 5.59 | 5.59 | 3 | ||
Popovice u Uherského Hradiště | 6.04 | 6.04 | |||
Vésky | 6.07 | 6.07 | |||
Kunovice | 6.10 | 6.11 | 2 | ||
Uherské Hradiště | 6.14 | 6.17 | 4 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 6.23 | 0.00 | 1vlevo/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci