Os 3714/5 | |
Řazení vlaku: 163 + 2xBdt280 + Bt283 + Bt278 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 0.00 | 10.05 | 2 | ||
Přerov | 0.00 | 11.59 | 4 | ||
Třebovice v Čechách | 10.10 | 10.11 | 1/4 | ||
Věžky | 12.05 | 12.05 | 1 | ||
Rudoltice v Čechách | 10.17 | 10.18 | 2 | ||
Chropyně | 12.10 | 12.14 | 4 | ||
Luková u Rudoltic v Čechách | 10.20 | 10.21 | |||
Kojetín | 12.19 | 12.20 | 3 | ||
Žichlínek | 10.24 | 10.25 | |||
Měrovice nad Hanou | 12.24 | 12.24 | |||
Krasíkov | 10.28 | 10.28 | 1 | ||
Němčice nad Hanou | 12.27 | 12.28 | 2 | ||
Nezamyslice | 12.33 | 0.00 | 2 | ||
Tatenice | 10.30 | 10.31 | |||
Hoštejn | 10.35 | 10.36 | 2 | ||
Lupěné | 10.40 | 10.40 | |||
Zábřeh na Moravě | 10.44 | 10.48 | 3 | ||
Lukavice na Moravě | 10.52 | 10.53 | 2 | ||
Mohelnice | 10.57 | 10.58 | 3 | ||
Moravičany | 11.00 | 11.01 | 1/1 | ||
Červenka | 11.08 | 11.09 | 1/4 | ||
Střeň | 11.13 | 11.13 | |||
Štěpánov | 11.17 | 11.18 | 2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 11.26 | 11.31 | |||
Grygov | 11.35 | 11.36 | 2 | ||
Brodek u Přerova | 11.41 | 11.44 | 2 | ||
Rokytnice u Přerova | 11.47 | 11.48 | |||
Přerov | 11.54 | 0.00 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci