Os 28306 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Slavonice | 0.00 | 8.12 | |||
Mutišov | 8.19 | 8.19 | |||
Dolní Bolíkov | 8.22 | 8.22 | |||
Peč | 8.26 | 8.26 | |||
Urbaneč | 8.30 | 8.30 | |||
Dačice město | 8.37 | 8.37 | |||
Dačice | 8.39 | 8.40 | |||
Malý Pěčín | 8.44 | 8.44 | |||
Velký Pěčín | 8.46 | 8.46 | |||
Slaviboř | 8.49 | 8.49 | |||
Radkov | 8.53 | 8.53 | |||
Telč | 9.00 | 9.01 | 3 | ||
Mysliboř | 9.06 | 9.06 | |||
Sedlejov | 9.11 | 9.11 | 1 | ||
Hodice | 9.19 | 9.19 | |||
Třešť město | 9.22 | 9.22 | |||
Třešť | 9.24 | 9.25 | |||
Jezdovice | 9.29 | 9.29 | |||
Salavice | 9.31 | 9.31 | |||
Kostelec u Jihlavy masna | 9.35 | 9.35 | |||
Kostelec u Jihlavy | 9.37 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci