Os 27418 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nýřany | 0.00 | 17.38 | 7 | ||
Kamenný Újezd u Nýřan | 17.40 | 17.40 | |||
Blatnice u Nýřan | 17.44 | 17.44 | |||
Rochlov | 17.46 | 17.46 | |||
Přehýšov | 17.48 | 17.48 | |||
Heřmanova Huť | 17.54 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci