Os 26830 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 0.00 | 6.37 | 4 | ||
Most-Kopisty | 6.43 | 6.43 | |||
Most-Minerva | 6.47 | 6.47 | |||
Litvínov město | 6.52 | 6.52 | |||
Louka u Litvínova | 6.54 | 6.56 | 5 | ||
Lom u Mostu zastávka | 6.58 | 6.58 | |||
Osek město | 7.03 | 7.06 | 3 | ||
Horní Háj | 7.09 | 7.09 | |||
Hrob | 7.14 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci