Os 26808 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 0.00 | 15.36 | 4 | ||
Most-Kopisty | 15.42 | 15.42 | |||
Most-Minerva | 15.46 | 15.46 | |||
Litvínov město | 15.51 | 15.51 | |||
Louka u Litvínova | 15.53 | 15.55 | 5 | ||
Lom u Mostu zastávka | 15.57 | 15.57 | |||
Osek město | 16.02 | 16.05 | 3 | ||
Horní Háj | 16.08 | 16.08 | |||
Hrob | 16.13 | 16.16 | 3 | ||
Střelná v Krušných horách | 16.19 | 16.19 | |||
Dubí | 16.26 | 16.29 | 2 | ||
Mikulov v Krušných horách | 16.37 | 16.37 | |||
Mikulov-Nové Město | 16.44 | 16.44 | |||
Moldava v Krušných horách | 16.48 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci