Os 2662/3 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Kamenice | 0.00 | 8.14 | 2 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 0.00 | 8.32 | 3 | ||
Veselé pod Rabštejnem | 8.18 | 8.18 | |||
Malá Veleň | 8.35 | 8.35 | |||
Markvartice | 8.23 | 8.23 | 2 | ||
Březiny u Děčína | 8.38 | 8.38 | |||
Dolní Habartice | 8.26 | 8.27 | |||
Děčín východ | 8.42 | 8.47 | 3 hor. | ||
Děčín hlavní nádraží | 8.51 | 0.00 | 4 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 8.30 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci