Os 2608/9 | |
Řazení vlaku: 854 + Bfbrdtn794 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 0.00 | 12.15 | 4 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 0.00 | 12.32 | 4 | ||
Děčín východ | 12.19 | 12.20 | 3 hor. | ||
Dolní Habartice | 12.35 | 12.36 | |||
Březiny u Děčína | 12.23 | 12.23 | |||
Markvartice | 12.39 | 12.40 | 2 | ||
Malá Veleň | 12.27 | 12.27 | |||
Veselé pod Rabštejnem | 12.44 | 12.44 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 12.31 | 0.00 | 4 | ||
Česká Kamenice | 12.49 | 12.50 | 1 | ||
Horní Kamenice | 12.52 | 12.52 | |||
Mlýny | 12.59 | 13.00 | 3 | ||
Kytlice | 13.03 | 13.04 | |||
Jedlová | 13.11 | 13.13 | 4 | ||
Chřibská | 13.20 | 13.20 | 2 | ||
Rybniště | 13.25 | 13.26 | 4 | ||
Krásná Lípa město | 13.29 | 13.29 | |||
Krásná Lípa | 13.32 | 13.33 | 2 | ||
Rumburk | 13.39 | 0.00 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci