Os 25981 „Cykloturistika“ | |
Řazení vlaku: 810 + Bdtax785 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Slaný | 0.00 | 11.31 | 4 | ||
Slaný předměstí | 11.34 | 11.35 | |||
Podlešín | 11.40 | 11.41 | 3 | ||
Koleč | 11.51 | 11.52 | |||
Zákolany zastávka | 11.56 | 11.57 | |||
Kováry | 12.00 | 12.01 | |||
Noutonice | 12.08 | 12.09 | 4 | ||
Tuchoměřice | 12.14 | 12.15 | |||
Středokluky | 12.18 | 12.19 | 3 | ||
Dobrovíz | 12.23 | 12.24 | |||
Hostouň u Prahy | 12.26 | 12.26 | |||
Jeneč zastávka | 12.29 | 12.30 | |||
Hostivice | 12.36 | 12.37 | 5 | ||
Praha-Ruzyně | 12.42 | 12.43 | 3 | ||
Praha-Veleslavín | 12.47 | 12.51 | 1 | ||
Praha-Dejvice | 12.56 | 12.57 | 4 | ||
Praha-Bubny | 13.02 | 13.08 | 4 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 13.12 | 0.00 | IV./6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci