Os 24916 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Studenec | 0.00 | 18.11 | 3 | ||
Pozďatín | 18.15 | 18.15 | |||
Kojatín | 18.17 | 18.17 | |||
Budišov u Třebíče | 18.21 | 18.23 | 2 | ||
Rudíkov | 18.30 | 18.32 | 2 | ||
Vlčatín | 18.33 | 18.33 | |||
Oslavička | 18.36 | 18.36 | |||
Oslavice | 18.41 | 18.41 | |||
Velké Meziříčí zastávka | 18.45 | 18.46 | |||
Velké Meziříčí | 18.48 | 18.50 | 1/3 | ||
Martinice u Velkého Meziříčí | 18.55 | 18.55 | |||
Křižanov | 19.01 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci