Os 22223 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Uhlířské Janovice | 0.00 | 15.40 | 2 | ||
Chmeliště | 15.43 | 15.43 | |||
Hatě | 15.46 | 15.46 | |||
Drahobudice | 15.50 | 15.50 | |||
Bečváry | 15.54 | 15.55 | 2 | ||
Pučery | 16.00 | 16.00 | |||
Chotouchov | 16.02 | 16.02 | |||
Kořenice | 16.05 | 16.05 | |||
Ratboř | 16.08 | 16.15 | 3 | ||
Červené Pečky | 16.20 | 16.20 | |||
Hluboký Důl | 16.23 | 16.23 | |||
Kolín místní nádraží | 16.26 | 16.26 | |||
Kolín | 16.29 | 0.00 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci