Os 22212 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 0.00 | 16.43 | 1/1 | ||
Kolín místní nádraží | 16.45 | 16.45 | |||
Hluboký Důl | 16.49 | 16.49 | |||
Červené Pečky | 16.53 | 16.53 | |||
Ratboř | 16.59 | 16.59 | 2 | ||
Kořenice | 17.03 | 17.03 | |||
Chotouchov | 17.05 | 17.05 | |||
Pučery | 17.07 | 17.07 | |||
Bečváry | 17.13 | 17.14 | 3 | ||
Drahobudice | 17.18 | 17.18 | |||
Hatě | 17.22 | 17.22 | |||
Chmeliště | 17.26 | 17.26 | |||
Uhlířské Janovice | 17.29 | 17.32 | 2 | ||
Mitrov | 17.35 | 17.35 | |||
Mirošovice u Rataj nad Sázavou | 17.41 | 17.41 | |||
Rataje nad Sázavou předměstí | 17.45 | 17.45 | |||
Rataje nad Sázavou | 17.54 | 17.54 | |||
Ledečko | 17.58 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci