Os 22210 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 0.00 | 14.43 | 1/1 | ||
Kolín místní nádraží | 14.45 | 14.45 | |||
Hluboký Důl | 14.49 | 14.49 | |||
Červené Pečky | 14.53 | 14.53 | |||
Ratboř | 14.59 | 14.59 | 2 | ||
Kořenice | 15.03 | 15.03 | |||
Chotouchov | 15.05 | 15.05 | |||
Pučery | 15.07 | 15.07 | |||
Bečváry | 15.13 | 15.14 | 3 | ||
Drahobudice | 15.18 | 15.18 | |||
Hatě | 15.22 | 15.22 | |||
Chmeliště | 15.26 | 15.26 | |||
Uhlířské Janovice | 15.29 | 15.32 | 2 | ||
Mitrov | 15.35 | 15.35 | |||
Mirošovice u Rataj nad Sázavou | 15.41 | 15.41 | |||
Rataje nad Sázavou předměstí | 15.45 | 15.45 | |||
Rataje nad Sázavou | 15.54 | 15.54 | |||
Ledečko | 15.58 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci