Os 2117 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 0.00 | 14.15 | I./1 | ||
Praha-Libeň | 14.23 | 14.24 | 3 | ||
Praha-Kyje | 14.29 | 14.29 | |||
Praha-Dolní Počernice | 14.32 | 14.32 | |||
Praha-Běchovice | 14.34 | 14.35 | 1 | ||
Praha-Klánovice | 14.39 | 14.39 | |||
Úvaly | 14.43 | 14.43 | 1/2 | ||
Tuklaty | 14.46 | 14.46 | |||
Rostoklaty | 14.49 | 14.49 | |||
Český Brod | 14.53 | 14.54 | 2 | ||
Klučov | 14.57 | 14.57 | |||
Poříčany | 15.00 | 15.05 | 1 | ||
Tatce | 15.08 | 15.08 | |||
Pečky | 15.11 | 15.12 | 2 | ||
Cerhenice | 15.15 | 15.15 | |||
Velim | 15.19 | 15.19 | 2 | ||
Nová Ves u Kolína | 15.21 | 15.21 | |||
Kolín zastávka | 15.25 | 15.25 | |||
Kolín | 15.28 | 15.36 | 2 | ||
Kolín dílny | 15.38 | 15.38 | |||
Starý Kolín | 15.42 | 15.42 | |||
Záboří nad Labem | 15.46 | 15.46 | 1/3 | ||
Týnec nad Labem | 15.48 | 15.48 | |||
Kojice | 15.51 | 15.51 | |||
Chvaletice | 15.53 | 15.53 | |||
Řečany nad Labem | 15.57 | 15.57 | 2 | ||
Lhota pod Přeloučí | 16.00 | 16.00 | |||
Přelouč | 16.04 | 16.05 | 1/3 | ||
Valy u Přelouče | 16.07 | 16.07 | |||
Pardubice-Opočínek | 16.11 | 16.11 | |||
Pardubice-Svítkov | 16.14 | 16.14 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 16.18 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci