Os 2109 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 0.00 | 9.15 | I./1 | ||
Praha-Libeň | 9.23 | 9.24 | 3 | ||
Praha-Kyje | 9.29 | 9.29 | |||
Praha-Dolní Počernice | 9.32 | 9.32 | |||
Praha-Běchovice | 9.34 | 9.35 | 1 | ||
Praha-Klánovice | 9.39 | 9.39 | |||
Úvaly | 9.43 | 9.43 | 1/2 | ||
Tuklaty | 9.46 | 9.46 | |||
Rostoklaty | 9.49 | 9.49 | |||
Český Brod | 9.53 | 9.54 | 2 | ||
Klučov | 9.57 | 9.57 | |||
Poříčany | 10.00 | 10.05 | 1 | ||
Tatce | 10.08 | 10.08 | |||
Pečky | 10.11 | 10.12 | 2 | ||
Cerhenice | 10.15 | 10.15 | |||
Velim | 10.19 | 10.19 | 2 | ||
Nová Ves u Kolína | 10.21 | 10.21 | |||
Kolín zastávka | 10.25 | 10.25 | |||
Kolín | 10.28 | 10.36 | 2 | ||
Kolín dílny | 10.38 | 10.38 | |||
Starý Kolín | 10.42 | 10.42 | |||
Záboří nad Labem | 10.46 | 10.46 | 1/3 | ||
Týnec nad Labem | 10.48 | 10.48 | |||
Kojice | 10.51 | 10.51 | |||
Chvaletice | 10.53 | 10.53 | |||
Řečany nad Labem | 10.57 | 10.57 | 2 | ||
Lhota pod Přeloučí | 11.00 | 11.00 | |||
Přelouč | 11.04 | 11.05 | 1/3 | ||
Valy u Přelouče | 11.07 | 11.07 | |||
Pardubice-Opočínek | 11.11 | 11.11 | |||
Pardubice-Svítkov | 11.14 | 11.14 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 11.18 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci