Os 19040 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Dobříš | 0.00 | 16.18 | 1 | ||
Stará Huť | 16.20 | 16.20 | |||
Mokrovraty | 16.26 | 16.26 | |||
Malá Hraštice | 16.32 | 16.32 | |||
Nová Ves pod Pleší | 16.38 | 16.38 | |||
Mníšek pod Brdy | 16.45 | 16.51 | 3 | ||
Rymaně | 16.53 | 16.53 | |||
Čisovice | 16.58 | 16.59 | 3 | ||
Bojanovice | 17.02 | 17.02 | |||
Bojov | 17.05 | 17.05 | |||
Klínec | 17.10 | 17.10 | |||
Měchenice | 17.16 | 17.17 | 2 | ||
Skochovice | 17.20 | 17.20 | |||
Vrané nad Vltavou | 17.23 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci