Sp 1856 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Svitavy | 0.00 | 14.13 | 3 | ||
Opatovec | 14.16 | 14.16 | |||
Opatov | 14.19 | 14.20 | 3 | ||
Semanín | 14.23 | 14.23 | |||
Česká Třebová | 14.30 | 14.32 | 4 | ||
Ústí nad Orlicí město | 14.39 | 14.39 | |||
Ústí nad Orlicí | 14.42 | 14.43 | letohradské/2 | ||
Brandýs nad Orlicí | 14.51 | 14.52 | 1 | ||
Choceň | 14.56 | 15.01 | 3 | ||
Újezd u Chocně | 15.06 | 15.07 | 3 | ||
Plchůvky | 15.09 | 15.09 | |||
Čermná nad Orlicí | 15.12 | 15.13 | 2 | ||
Borohrádek | 15.17 | 15.18 | |||
Žďár nad Orlicí | 15.21 | 15.21 | |||
Týniště nad Orlicí | 15.26 | 15.33 | 3 | ||
Třebechovice pod Orebem | 15.40 | 15.44 | 3 | ||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 15.51 | 15.52 | 2 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 15.57 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci