Os 17813 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Radnice | 0.00 | 14.50 | 2 | ||
Břasy | 14.54 | 14.54 | |||
Bezděkov u Radnic | 14.56 | 14.56 | |||
Stupno | 15.00 | 15.04 | 2 | ||
Dolní Stupno | 15.07 | 15.07 | |||
Všenice | 15.09 | 15.09 | |||
Střapole | 15.12 | 15.12 | |||
Sedlecko | 15.14 | 15.14 | |||
Chrást u Plzně zastávka | 15.19 | 15.19 | |||
Chrást u Plzně obec | 15.21 | 15.21 | |||
Chrást u Plzně | 15.24 | 0.00 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci