Sp 1722 | |
Řazení vlaku: 754 + 2xBdmtee281 + Bdmtee275 + 2xBdmtee263 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bylnice | 0.00 | 5.07 | 4 | ||
Popov | 5.12 | 5.12 | |||
Bohuslavice nad Vláří | 5.18 | 5.18 | 3 | ||
Divnice | 5.20 | 5.21 | |||
Slavičín | 5.25 | 5.25 | 3 | ||
Hostětín | 5.31 | 5.31 | |||
Pitín zastávka | 5.38 | 5.39 | |||
Bojkovice město | 5.42 | 5.43 | |||
Bojkovice | 5.45 | 5.46 | 4 | ||
Záhorovice | 5.49 | 5.49 | |||
Nezdenice | 5.52 | 5.53 | 3 | ||
Šumice | 5.56 | 5.57 | |||
Újezdec u Luhačovic | 6.01 | 6.02 | 3 | ||
Uherský Brod | 6.06 | 6.12 | 3 | ||
Havřice | 6.15 | 6.15 | |||
Hradčovice | 6.20 | 6.20 | 2 | ||
Popovice u Uherského Hradiště | 6.24 | 6.25 | |||
Vésky | 6.27 | 6.28 | |||
Kunovice | 6.31 | 6.33 | 5 | ||
Kunovice zastávka | 6.36 | 6.37 | |||
Ostrožská Nová Ves | 6.41 | 6.44 | 2 | ||
Uherský Ostroh | 6.48 | 6.49 | 2 | ||
Veselí nad Moravou | 6.54 | 7.00 | 2 | ||
Bzenec | 7.09 | 7.10 | 4 | ||
Vracov | 7.14 | 7.15 | |||
Kyjov zastávka | 7.23 | 7.24 | |||
Kyjov | 7.27 | 7.28 | 4 | ||
Nemotice | 7.41 | 7.42 | 4 | ||
Nesovice | 7.50 | 7.50 | 4 | ||
Bučovice | 7.57 | 7.58 | 3 | ||
Slavkov u Brna | 8.06 | 8.07 | 3 | ||
Brno hlavní nádraží | 8.33 | 0.00 | III |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci