Sp 1666 | |
Řazení vlaku: 362 + AB350 + BDs450 + 3xB256 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hodonín | 0.00 | 15.17 | 2 | ||
Břeclav | 15.31 | 15.38 | 3 | ||
Podivín | 15.47 | 15.48 | 2 | ||
Zaječí | 15.54 | 15.55 | 2 | ||
Šakvice | 15.59 | 16.00 | 1/3 | ||
Modřice | 16.16 | 16.17 | 1/3 | ||
Brno hlavní nádraží | 16.24 | 0.00 | II |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci