Os 16515 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bílina | 0.00 | 14.40 | 1 | ||
Bílina-Chudeřice | 14.42 | 14.42 | |||
Světec | 14.44 | 14.44 | |||
Hostomice nad Bílinou | 14.46 | 14.46 | |||
Ohníč | 14.49 | 14.49 | |||
Lbín | 14.53 | 14.53 | |||
Úpořiny | 14.56 | 14.57 | 4 | ||
Velvěty | 15.00 | 15.00 | |||
Rtyně nad Bílinou | 15.02 | 15.02 | |||
Brozánky | 15.05 | 15.05 | |||
Řehlovice | 15.07 | 15.07 | |||
Stadice | 15.09 | 15.09 | |||
Koštov | 15.12 | 15.12 | |||
Trmice | 15.15 | 15.15 | |||
Ústí nad Labem západ | 15.19 | 15.19 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 15.21 | 0.00 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci