Sp 1630 | |
Řazení vlaku: 843 + 2xBtax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Krnov | 0.00 | 19.03 | 5 | ||
Milotice nad Opavou | 19.17 | 19.18 | 3 | ||
Bruntál | 19.28 | 19.29 | 3 | ||
Valšov | 19.37 | 19.38 | 3 | ||
Moravský Beroun | 20.00 | 20.05 | 2 | ||
Domašov nad Bystřicí | 20.12 | 20.12 | 3 | ||
Jívová | 20.17 | 20.17 | |||
Hrubá Voda-Smilov | 20.21 | 20.21 | |||
Hrubá Voda | 20.25 | 20.26 | 3 | ||
Hrubá Voda zastávka | 20.28 | 20.28 | |||
Hlubočky | 20.32 | 20.33 | |||
Hlubočky zastávka | 20.36 | 20.37 | |||
Hlubočky-Mariánské Údolí | 20.39 | 20.40 | 3 | ||
Velká Bystřice zastávka | 20.44 | 20.44 | |||
Velká Bystřice | 20.46 | 20.47 | 3 | ||
Bystrovany | 20.50 | 20.50 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 20.56 | 0.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci