Sp 1617 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Opava východ | 0.00 | 12.14 | 1 | ||
Háj ve Slezsku | 12.26 | 12.27 | 3 | ||
Ostrava-Svinov | 12.37 | 12.43 | 2 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 12.50 | 12.53 | frýdlantské I/1 | ||
Ostrava-Stodolní | 12.56 | 12.57 | |||
Ostrava střed | 12.59 | 13.00 | 2/2 | ||
Ostrava-Kunčice | 13.06 | 13.07 | 2 | ||
Havířov | 13.17 | 13.18 | 1 | ||
Havířov-Suchá | 13.23 | 13.23 | |||
Horní Suchá | 13.26 | 13.26 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 13.29 | 13.30 | 1 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 13.36 | 13.36 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 13.41 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci