Sp 1600 „Babylonský motoráček“ | |
Řazení vlaku: 830 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 0.00 | 15.44 | |||
Liberec-Horní Růžodol | 15.48 | 15.48 | |||
Novina | 15.59 | 15.59 | |||
Křižany | 16.03 | 16.03 | |||
Jablonné v Podještědí | 16.18 | 16.22 | 1 | ||
Mimoň | 16.35 | 16.48 | 2 | ||
Zákupy | 16.56 | 16.57 | 2 | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 17.06 | 17.10 | 1/2 | ||
Horní Police | 17.27 | 17.28 | 2 | ||
Žandov | 17.29 | 17.30 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 17.40 | 17.52 | 3 | ||
Česká Kamenice | 18.06 | 18.15 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci