Os 14513 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Zaječí | 0.00 | 14.08 | 3 | ||
Velké Pavlovice | 14.13 | 14.14 | 2 | ||
Velké Pavlovice zastávka | 14.16 | 14.16 | |||
Bořetice | 14.21 | 14.21 | |||
Kobylí na Moravě | 14.26 | 14.26 | 2 | ||
Brumovice | 14.30 | 14.30 | |||
Čejč | 14.36 | 14.46 | 3 | ||
Mutěnice zastávka | 14.55 | 14.55 | |||
Mutěnice | 14.57 | 15.01 | 2 | ||
Hodonín | 15.15 | 0.00 | 2vpravo |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci