Os 14023 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 0.00 | 15.31 | |||
Olomouc-Smetanovy sady | 15.36 | 15.36 | |||
Olomouc-Nová Ulice | 15.37 | 15.38 | 2 | ||
Olomouc město | 15.40 | 15.41 | 1 | ||
Olomouc-Řepčín | 15.45 | 15.46 | 1 | ||
Horka nad Moravou | 15.50 | 15.50 | |||
Skrbeň | 15.53 | 15.53 | |||
Příkazy | 15.57 | 15.57 | 3 | ||
Senice na Hané | 16.04 | 16.07 | 4 | ||
Náměšť na Hané | 16.12 | 16.12 | |||
Drahanovice | 16.15 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci