Os 14018 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Náměšť na Hané | 0.00 | 13.40 | |||
Senice na Hané | 13.45 | 13.48 | 4 | ||
Příkazy | 13.53 | 14.01 | 2 | ||
Skrbeň | 14.05 | 14.05 | |||
Horka nad Moravou | 14.08 | 14.08 | |||
Olomouc-Řepčín | 14.12 | 14.13 | 1 | ||
Olomouc město | 14.17 | 14.17 | 1 | ||
Olomouc-Nová Ulice | 14.19 | 14.20 | 2 | ||
Olomouc-Smetanovy sady | 14.21 | 14.21 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 14.26 | 0.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci