Os 13436 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hlučín | 0.00 | 22.30 | 2 | ||
Kozmice | 22.34 | 22.34 | |||
Dolní Benešov | 22.37 | 22.38 | 3 | ||
Dolní Benešov-Zábřeh | 22.41 | 22.41 | |||
Kravaře-Kouty | 22.45 | 22.45 | |||
Kravaře ve Slezsku | 22.48 | 22.52 | 1 | ||
Velké Hoštice | 22.56 | 22.56 | |||
Malé Hoštice | 22.59 | 22.59 | |||
Opava zastávka | 23.00 | 23.00 | |||
Opava východ | 23.04 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci