Os 12828 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 0.00 | 17.38 | 2 | ||
Ropice (Ropica) | 17.43 | 17.43 | |||
Ropice-Zálesí (Ropica-Zalesie) | 17.48 | 17.48 | |||
Střítež u Českého Těšína | 17.52 | 17.52 | |||
Hnojník | 17.56 | 17.58 | 2 | ||
Horní Tošanovice | 18.01 | 18.02 | |||
Dobratice pod Prašivou | 18.05 | 18.05 | |||
Dobrá u Frýdku-Místku | 18.11 | 18.12 | 2 | ||
Frýdek-Místek | 18.18 | 0.00 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci