..: Řazení vlaků :..
Pro vyhledání vlaku zadejte jeho číslo, nebo jméno.
Hvězdičku * lze při vyhledávání používat dle zvyklostí.

V databázi bylo nalezeno 8410 vlaků.
Česká republika - přehled tratí
010 - (Praha -) Kolín - Česká Třebová (242 vlaků)
011 - Souhrnná doprava Praha - Kolín (258 vlaků)
012 - Pečky - Kouřim (43 vlaků)
013 - Bošice - Bečváry (5 vlaků)
014 - Kolín - Ledečko (28 vlaků)
015 - Přelouč - Prachovice (36 vlaků)
016 - Borohrádek - Holice - Moravany - Chrudim - Heřmanův Městec (88 vlaků)
017 - Česká Třebová - Moravská Třebová - Chornice (37 vlaků)
018 - Choceň - Litomyšl (52 vlaků)
019 - Česká Třebová - Lanškroun (49 vlaků)
020 - (Praha -) Velký Osek - Hradec Králové - Choceň (143 vlaků)
021 - Týniště nad Orlicí - Letohrad (64 vlaků)
022 - Častolovice - Solnice (45 vlaků)
023 - Doudleby nad Orlicí - Rokytnice v Orlických horách (25 vlaků)
024 - Ústí nad Orlicí - Štíty (74 vlaků)
025 - Dolní Lipka - Hanušovice (14 vlaků)
026 - Týniště nad Orlicí - Otovice zastávka (100 vlaků)
028 - Opočno pod Orlickými horami - Dobruška (20 vlaků)
030 - (Pardubice -) Jaroměř - Liberec (78 vlaků)
031 - Souhrnná doprava Pardubice - Hradec Králové - Jaroměř (121 vlaků)
032 - Jaroměř - Trutnov (58 vlaků)
034 - Smržovka - Josefův Důl (50 vlaků)
035 - Tanvald - Železný Brod (35 vlaků)
036 - Liberec - Tanvald - Harrachov (69 vlaků)
037 - Liberec - Černousy (54 vlaků)
038 - Raspenava - Bílý Potok pod Smrkem (41 vlaků)
039 - Frýdlant v Čechách - Jindřichovice pod Smrkem (32 vlaků)
040 - Chlumec nad Cidlinou - Trutnov (89 vlaků)
041 - Hradec Králové - Jičín - Turnov (51 vlaků)
042 - Martinice v Krkonoších - Rokytnice nad Jizerou (34 vlaků)
043 - Trutnov - Žacléř (9 vlaků)
044 - Kunčice nad Labem - Vrchlabí (57 vlaků)
046 - Hněvčeves - Smiřice (1 vlak)
047 - Trutnov - Teplice nad Metují (32 vlaků)
060 - Poříčany - Nymburk (53 vlaků)
061 - Nymburk - Jičín (40 vlaků)
062 - Chlumec nad Cidlinou - Křinec (35 vlaků)
063 - Bakov nad Jizerou - Kopidlno (17 vlaků)
064 - Mladá Boleslav - Stará Paka (104 vlaků)
070 - Praha - Turnov (89 vlaků)
071 - Nymburk - Mladá Boleslav (40 vlaků)
072 - Lysá nad Labem - Ústí nad Labem západ (57 vlaků)
073 - Ústí nad Labem-Střekov - Děčín (14 vlaků)
074 - Čelákovice - Neratovice (41 vlaků)
076 - Mladá Boleslav - Mělník (23 vlaků)
080 - Bakov nad Jizerou - Jedlová (54 vlaků)
081 - Děčín - Rumburk (73 vlaků)
083 - Rumburk - Dolní Poustevna (31 vlaků)
084 - Rumburk - Panský - Mikulášovice (26 vlaků)
085 - Krásná Lípa - Panský (4 vlaky)
086 - Liberec - Česká Lípa (40 vlaků)
087 - Lovosice - Česká Lípa (74 vlaků)
088 - Rumburk - Ebersbach (Sachs) (10 vlaků)
089 - Liberec - Rybniště (74 vlaků)
090 - (Praha -) Kralupy nad Vltavou - Ústí nad Labem - Děčín (166 vlaků)
091 - Souhrnná doprava Praha - Kralupy nad Vltavou (120 vlaků)
092 - Neratovice - Kralupy nad Vltavou (28 vlaků)
093 - Kralupy nad Vltavou - Kladno (102 vlaků)
094 - Vraňany - Lužec nad Vltavou (23 vlaků)
095 - Vraňany - Straškov - Zlonice (58 vlaků)
096 - Roudnice nad Labem - Straškov - Libochovice (40 vlaků)
097 - Lovosice - Teplice v Čechách (20 vlaků)
098 - Děčín - Bad Schandau (47 vlaků)
110 - Kralupy nad Vltavou - Louny (54 vlaků)
113 - Lovosice - Most (9 vlaků)
114 - Lovosice - Louny - Postoloprty (40 vlaků)
120 - Praha - Kladno - Lužná u Rakovníka - Rakovník (114 vlaků)
121 - Hostivice - Podlešín (3 vlaky)
122 - Praha - Hostivice - Rudná u Prahy (48 vlaků)
123 - Most - Žatec západ (58 vlaků)
124 - Lužná u Rakovníka - Žatec - Chomutov (45 vlaků)
125 - Krupá - Kolešovice (4 vlaky)
126 - Most - Louny - Rakovník (24 vlaků)
130 - Ústí nad Labem - Chomutov (100 vlaků)
131 - Ústí nad Labem - Úpořiny - Bílina (20 vlaků)
132 - Děčín - Oldřichov u Duchcova (6 vlaků)
133 - Chomutov - Jirkov (35 vlaků)
134 - Teplice v Čechách - Litvínov (20 vlaků)
135 - Most - Moldava v Krušných horách (40 vlaků)
137 - Chomutov - Vejprty (4 vlaky)
140 - Chomutov - Karlovy Vary - Cheb (141 vlaků)
141 - Karlovy Vary dolní nádraží - Merklín (10 vlaků)
142 - Karlovy Vary dolní nádraží - Johanngeorgenstadt (78 vlaků)
144 - Nová Role - Chodov - Loket - Krásný Jez (40 vlaků)
145 - Sokolov - Kraslice - Zwotental (58 vlaků)
146 - Cheb - Luby u Chebu (20 vlaků)
147 - Františkovy Lázně - Bad Brambach (20 vlaků)
148 - Cheb - Hranice v Čechách (47 vlaků)
149 - Karlovy Vary dolní nádraží - Mariánské Lázně (30 vlaků)
160 - Plzeň - Žatec (36 vlaků)
161 - Rakovník - Bečov nad Teplou (44 vlaků)
162 - Rakovník - Mladotice (19 vlaků)
164 - Kadaň-Prunéřov - Kadaň - Vilémov u Kadaně - Kaštice / Kadaňský Rohozec (57 vlaků)
170 - (Praha -) Beroun - Plzeň - Cheb (164 vlaků)
171 - Souhrnná doprava Praha - Beroun (198 vlaků)
172 - Zadní Třebaň - Lochovice (20 vlaků)
173 - Praha-Smíchov - Beroun (52 vlaků)
174 - Beroun - Rakovník (26 vlaků)
175 - Rokycany - Nezvěstice (34 vlaků)
176 - Chrást u Plzně - Radnice (21 vlaků)
178 - Svojšín - Bor (1 vlak)
179 - Cheb - Marktredwitz (30 vlaků)
180 - Plzeň - Domažlice - Furth im Wald (52 vlaků)
181 - Nýřany - Heřmanova Huť (26 vlaků)
183 - Plzeň - Klatovy - Železná Ruda-Alžbětín (65 vlaků)
185 - Horažďovice předměstí - Domažlice (55 vlaků)
190 - Plzeň - České Budějovice (124 vlaků)
191 - Nepomuk - Blatná (7 vlaků)
194 - České Budějovice - Černý Kříž (6 vlaků)
195 - Rybník - Lipno nad Vltavou (10 vlaků)
196 - České Budějovice - Summerau (30 vlaků)
199 - České Budějovice - Gmünd NÖ (33 vlaků)
200 - Zdice - Protivín (59 vlaků)
201 - Tábor - Ražice (23 vlaků)
202 - Tábor - Bechyně (10 vlaků)
203 - Březnice - Strakonice (6 vlaků)
204 - Březnice - Rožmitál pod Třemšínem (16 vlaků)
210 - Praha - Vrané nad Vltavou - Čerčany (68 vlaků)
212 - Čerčany - Světlá nad Sázavou (53 vlaků)
220 - (Praha -) Benešov u Prahy - České Budějovice (75 vlaků)
221 - Souhrnná doprava Praha - Benešov u Prahy (149 vlaků)
223 - Olbramovice - Sedlčany (23 vlaků)
224 - Tábor - Horní Cerekev (6 vlaků)
225 - Havlíčkův Brod - Jihlava - Veselí nad Lužnicí (66 vlaků)
226 - Veselí nad Lužnicí - Gmünd NÖ (35 vlaků)
227 - Kostelec u Jihlavy - Slavonice (48 vlaků)
230 - (Praha -) Kolín - Havlíčkův Brod (71 vlaků)
231 - Praha - Lysá nad Labem - Kolín (187 vlaků)
232 - Lysá nad Labem - Milovice (50 vlaků)
233 - Čelákovice - Mochov (4 vlaky)
237 - Havlíčkův Brod - Humpolec (24 vlaků)
238 - Pardubice - Havlíčkův Brod (79 vlaků)
240 - Brno - Jihlava (81 vlaků)
241 - Znojmo - Okříšky (15 vlaků)
244 - Brno - Hrušovany nad Jevišovkou, Moravské Bránice - Oslavany (97 vlaků)
246 - Břeclav - Znojmo (33 vlaků)
247 - Břeclav - Lednice (2 vlaky)
248 - Znojmo - Retz (19 vlaků)
250 - (Praha -) Havlíčkův Brod - Brno - Kúty (271 vlaků)
251 - Žďár nad Sázavou - Nové Město na Moravě - Tišnov (45 vlaků)
252 - Křižanov - Studenec (53 vlaků)
254 - Šakvice - Hustopeče u Brna (40 vlaků)
255 - Hodonín - Zaječí (29 vlaků)
260 - (Praha -) Česká Třebová - Brno (183 vlaků)
261 - Svitavy - Žďárec u Skutče (63 vlaků)
262 - Skalice nad Svitavou - Velké Opatovice - Chornice (47 vlaků)
270 - (Praha -) Česká Třebová - Přerov - Bohumín (319 vlaků)
271 - Prostějov - Konice - Dzbel - Chornice (43 vlaků)
273 - Červenka - Senice na Hané - Prostějov (92 vlaků)
274 - Litovel předměstí - Mladeč (8 vlaků)
275 - Olomouc - Drahanovice (35 vlaků)
276 - Suchdol nad Odrou - Budišov nad Budišovkou (22 vlaků)
277 - Suchdol nad Odrou - Fulnek (26 vlaků)
278 - Suchdol nad Odrou - Nový Jičín město (29 vlaků)
279 - Studénka - Bílovec (37 vlaků)
280 - Hranice na Moravě - Střelná (93 vlaků)
281 - Valašské Meziříčí - Rožnov pod Radhoštěm (29 vlaků)
282 - Vsetín - Velké Karlovice (30 vlaků)
283 - Horní Lideč - Bylnice (27 vlaků)
290 - Olomouc - Šumperk (59 vlaků)
291 - Zábřeh na Moravě - Šumperk (66 vlaků)
292 - Šumperk - Krnov (111 vlaků)
294 - Hanušovice - Staré Město pod Sněžníkem (31 vlaků)
295 - Lipová Lázně - Javorník ve Slezsku (30 vlaků)
296 - Velká Kraš - Vidnava (25 vlaků)
297 - Mikulovice - Zlaté Hory (24 vlaků)
298 - Třemešná ve Slezsku - Osoblaha (11 vlaků)
300 - Brno - Přerov (- Bohumín) (168 vlaků)
301 - Nezamyslice - Olomouc (61 vlaků)
303 - Kojetín - Valašské Meziříčí (86 vlaků)
310 - Olomouc - Opava východ (110 vlaků)
311 - Valšov - Rýmařov (24 vlaků)
312 - Bruntál - Malá Morávka (10 vlaků)
313 - Milotice nad Opavou - Vrbno pod Pradědem (16 vlaků)
314 - Opava východ - Svobodné Heřmanice (16 vlaků)
315 - Opava východ - Hradec nad Moravicí (36 vlaků)
317 - Opava východ - Hlučín (43 vlaků)
318 - Kravaře ve Slezsku - Chuchelná (40 vlaků)
320 - Bohumín - Čadca (132 vlaků)
321 - Opava východ - Ostrava - Český Těšín (125 vlaků)
322 - Český Těšín - Frýdek Místek (41 vlaků)
323 - Ostrava - Valašské Meziříčí (99 vlaků)
324 - Frýdlant nad Ostravicí - Ostravice (40 vlaků)
325 - Studénka - Veřovice (47 vlaků)
326 - Dětmarovice - Petrovice u Karviné (16 vlaků)
330 - Přerov - Břeclav (128 vlaků)
331 - Otrokovice - Vizovice (62 vlaků)
340 - Brno - Uherské Hradiště (152 vlaků)
341 - Staré Město u Uh.Hradiště - Vlárský průsmyk (131 vlaků)
342 - Bzenec - Moravský Písek (56 vlaků)
343 - Hodonín - Veselí nad Moravou - Vrbovce (52 vlaků)
346 - Újezdec u Luhačovic - Luhačovice (44 vlaků)
901 - Česká Kamenice - Kamenický Šenov (muzejní železnice) (8 vlaků)
© 2001 - 2017 ŽelPage - správci