Vlak 8322 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Poprad-Tatry | 23.32 | 0.00 | 3. | ||
Plaveč | 0.00 | 22.06 | |||
Hromoš | 22.10 | 22.11 | |||
Plavnica | 22.15 | 22.15 | |||
Chmeľnica | 22.20 | 22.20 | |||
Stará Ľubovňa | 22.24 | 22.25 | |||
Forbasy | 22.29 | 22.30 | |||
Nižné Ružbachy | 22.34 | 22.34 | |||
Podolínec | 22.39 | 22.42 | |||
Toporec | 22.45 | 22.45 | |||
Podhorany pri Kežmarku | 22.48 | 22.49 | |||
Bušovce | 22.51 | 22.52 | |||
Spišská Belá zastávka | 22.57 | 22.57 | |||
Strážky zastávka | 23.00 | 23.01 | |||
Strážky | 23.04 | 23.04 | |||
Kežmarok zastávka | 23.07 | 23.07 | |||
Kežmarok | 23.09 | 23.10 | |||
Studený Potok | 23.19 | 23.19 | |||
Matejovce pri Poprade | 23.24 | 23.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci