Vlak 8307 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plaveč | 8.43 | 0.00 | |||
Poprad-Tatry | 0.00 | 7.11 | 3. | ||
Poprad-Spišská Sobota | 7.13 | 7.14 | |||
Matejovce pri Poprade | 7.18 | 7.28 | |||
Studený Potok | 7.32 | 7.33 | |||
Huncovce | 7.36 | 7.36 | |||
Kežmarok | 7.42 | 7.43 | |||
Kežmarok zastávka | 7.45 | 7.45 | |||
Strážky | 7.48 | 7.48 | |||
Strážky zastávka | 7.51 | 7.51 | |||
Spišská Belá zastávka | 7.54 | 7.54 | |||
Bušovce | 8.00 | 8.00 | |||
Podhorany pri Kežmarku | 8.02 | 8.03 | |||
Toporec | 8.06 | 8.06 | |||
Podolínec | 8.09 | 8.09 | |||
Nižné Ružbachy | 8.14 | 8.14 | |||
Forbasy | 8.19 | 8.19 | |||
Stará Ľubovňa | 8.24 | 8.26 | |||
Chmeľnica | 8.30 | 8.30 | |||
Plavnica | 8.35 | 8.35 | |||
Hromoš | 8.38 | 8.39 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci