Os 7860 | |
Řazení vlaku: 162 + 4xBdt + BDs Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žilina | 11.13 | 0.00 | 2. | ||
Liptovský Hrádok | 0.00 | 9.24 | |||
Podtureň | 9.27 | 9.27 | |||
Okoličné | 9.31 | 9.32 | |||
Liptovský Mikuláš | 9.36 | 9.38 | |||
Liptovské Vlachy | 9.46 | 9.46 | |||
Liptovská Teplá | 9.54 | 9.55 | |||
Lisková | 9.59 | 10.00 | |||
Ružomberok | 10.04 | 10.06 | |||
Ružomberok-Rybárpole | 10.09 | 10.10 | |||
Hrboltová | 10.13 | 10.13 | |||
Švošov | 10.18 | 10.18 | |||
Ľubochňa | 10.21 | 10.22 | |||
Stankovany | 10.25 | 10.25 | |||
Kraľovany | 10.29 | 10.30 | |||
Šútovo | 10.33 | 10.34 | |||
Krpeľany | 10.36 | 10.37 | |||
Turany | 10.40 | 10.41 | |||
Sučany | 10.44 | 10.45 | |||
Vrútky | 10.52 | 10.53 | 2. | ||
Nezbudská Lúčka-Strečno | 11.01 | 11.01 | |||
Varín | 11.05 | 11.06 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci