R 707 „Beckov“ | |
Řazení vlaku: 362 + A/B + Amee + BDshmee + 5xB Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žilina | 17.34 | 0.00 | |||
Bratislava hlavná stanica | 0.00 | 14.47 | 3. | ||
Bratislava-Vinohrady | 14.52 | 14.53 | |||
Trnava | 15.17 | 15.19 | |||
Leopoldov | 15.30 | 15.32 | 2. | ||
Piešťany | 15.43 | 15.44 | |||
Nové Mesto nad Váhom | 16.00 | 16.02 | 2. | ||
Trenčín | 16.29 | 16.30 | 2. | ||
Trenčianska Teplá | 16.36 | 16.38 | |||
Púchov | 16.55 | 16.57 | |||
Považská Bystrica | 17.07 | 17.08 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci