R 706 „Strážov“ | |
Řazení vlaku: 362 + 6xBmeer61 + BDshmeer + Apeer61 + 4xWLAB Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bratislava hlavná stanica | 5.30 | 0.00 | 2./4 | ||
Žilina | 0.00 | 2.40 | 3. | ||
Považská Bystrica | 3.05 | 3.07 | 1. | ||
Púchov | 3.17 | 3.20 | |||
Dubnica nad Váhom | 3.34 | 3.35 | 2. | ||
Trenčianska Teplá | 3.39 | 3.42 | |||
Trenčín | 3.48 | 3.49 | 3. | ||
Nové Mesto nad Váhom | 4.16 | 4.17 | |||
Piešťany | 4.32 | 4.33 | 2. | ||
Leopoldov | 4.44 | 4.46 | 3. | ||
Trnava | 4.57 | 4.59 | |||
Bratislava-Vinohrady | 5.24 | 5.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci