Vlak 6407 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Košice | 15.51 | 0.00 | |||
Plešivec | 0.00 | 14.09 | |||
Vidová | 14.12 | 14.13 | |||
Slavec jaskyňa | 14.16 | 14.17 | Nástupište | ||
Rožňava | 14.23 | 14.24 | 3. | ||
Lipovník | 14.32 | 14.33 | |||
Jablonov nad Turňou | 14.40 | 14.41 | |||
Hrhov | 14.47 | 14.48 | |||
Dvorníky-Zádiel | 14.52 | 14.52 | |||
Turňa nad Bodvou | 14.57 | 14.57 | |||
Drienovec | 15.02 | 15.03 | |||
Moldava nad Bodvou | 15.07 | 15.08 | |||
Mokrance | 15.10 | 15.11 | |||
Čečejovce | 15.14 | 15.15 | Nástupište | ||
Cestice | 15.18 | 15.18 | |||
Veľká Ida | 15.24 | 15.27 | Nástupište | ||
Hutníky | 15.30 | 15.31 | |||
Haniska pri Košiciach | 15.35 | 15.36 | |||
Barca | 15.42 | 15.43 | 1./1 | ||
Košice predmestie | 15.47 | 15.48 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci