R 608 „Spišan“ | |
Řazení vlaku: 362 + 3xB + Bpeer61 + Bpeer61 + Bpeer61 + Beer61 + 2xBeer61 + BDsheer61 + WRRm + Aeer61 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bratislava hlavná stanica | 18.30 | 0.00 | 3./10 | ||
Košice | 0.00 | 12.10 | |||
Kysak | 12.21 | 12.23 | |||
Margecany | 12.37 | 12.39 | |||
Spišská Nová Ves | 13.06 | 13.08 | |||
Poprad-Tatry | 13.27 | 13.30 | 2. | ||
Štrba | 13.44 | 13.46 | |||
Liptovský Mikuláš | 14.12 | 14.14 | |||
Ružomberok | 14.32 | 14.34 | |||
Kraľovany | 14.49 | 14.51 | |||
Vrútky | 15.04 | 15.06 | 2. | ||
Žilina | 15.22 | 15.40 | 3. | ||
Považská Bystrica | 16.05 | 16.07 | 1. | ||
Púchov | 16.17 | 16.21 | |||
Trenčianska Teplá | 16.38 | 16.40 | |||
Trenčín | 16.46 | 16.48 | 3. | ||
Nové Mesto nad Váhom | 17.15 | 17.17 | |||
Piešťany | 17.32 | 17.33 | 2. | ||
Leopoldov | 17.44 | 17.46 | 3. | ||
Trnava | 17.57 | 17.59 | |||
Bratislava-Vinohrady | 18.24 | 18.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci