IC 403 „Šariš“ | |
Řazení vlaku: 1116 + Aeer61 + Apeer61 + WRReer61 + BDsheer61 + Beer61 + Bmpeer61 + 2xBpeer61 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Košice | 22.34 | 0.00 | |||
Bratislava-Petržalka | 16.51 | 17.01 | Nástupište č. | ||
Bratislava hlavná stanica | 17.21 | 17.31 | 1./1 | ||
Žilina | 19.48 | 19.51 | 2. | ||
Liptovský Mikuláš | 20.47 | 20.48 | |||
Poprad-Tatry | 21.27 | 21.28 | 1. | ||
Kysak | 22.22 | 22.23 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci