Os 3017 | |
Řazení vlaku: 363 + B + 3xBdt Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nové Mesto nad Váhom | 8.50 | 0.00 | 2. | ||
Bratislava hlavná stanica | 0.00 | 7.00 | 4./18 | ||
Bratislava-Vinohrady | 7.05 | 7.06 | |||
Bratislava-Rača | 7.09 | 7.10 | 2. | ||
Svätý Jur | 7.16 | 7.17 | |||
Pezinok zastávka | 7.20 | 7.21 | |||
Pezinok | 7.24 | 7.25 | 2. | ||
Šenkvice | 7.31 | 7.32 | 2. | ||
Báhoň | 7.38 | 7.39 | |||
Cífer | 7.42 | 7.43 | |||
Trnava | 7.50 | 7.52 | 2. | ||
Brestovany | 7.59 | 8.00 | |||
Leopoldov | 8.06 | 8.08 | 2. | ||
Madunice | 8.12 | 8.12 | |||
Veľké Kostoľany | 8.16 | 8.17 | 2. | ||
Drahovce zastávka | 8.20 | 8.20 | |||
Piešťany | 8.27 | 8.28 | |||
Horná Streda | 8.33 | 8.34 | |||
Brunovce | 8.38 | 8.38 | |||
Považany | 8.41 | 8.42 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci