Zr 1722 „Vtáčnik“ | |
Řazení vlaku: 750 + 2xB + 4xBmee + 2xBee Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bratislava hlavná stanica | 8.07 | 0.00 | 3. | ||
Prievidza | 0.00 | 5.16 | |||
Koš | 5.22 | 5.22 | |||
Nováky | 5.27 | 5.28 | |||
Zemianske Kostoľany | 5.33 | 5.34 | |||
Partizánske | 5.49 | 5.50 | |||
Chynorany | 6.00 | 6.01 | |||
Topoľčany | 6.13 | 6.14 | |||
Koniarovce | 6.29 | 6.30 | |||
Hlohovec | 6.57 | 6.58 | |||
Leopoldov | 7.04 | 7.18 | 3. | ||
Brestovany | 7.24 | 7.25 | |||
Trnava | 7.31 | 7.34 | 1. | ||
Pezinok | 7.50 | 7.51 | |||
Bratislava-Vinohrady | 8.01 | 8.02 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci