R 973 | |
Řazení vlaku: 162 + A151 + BDs450 + 4xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 10.04 | 0.00 | III./4 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 0.00 | 8.40 | 3 | ||
Lovosice | 8.56 | 8.58 | 3 | ||
Bohušovice nad Ohří | 9.03 | 9.04 | 2 | ||
Roudnice nad Labem | 9.12 | 9.13 | 1/3 | ||
Hněvice | 9.19 | 9.20 | 2 | ||
Kralupy nad Vltavou | 9.38 | 9.39 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci