Os 9438 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 22.06 | 0.00 | II./3 | ||
Kutná Hora hlavní nádraží | 0.00 | 20.10 | 1/2 | ||
Hlízov | 20.13 | 20.13 | |||
Kolín | 20.21 | 20.27 | 5 | ||
Kolín-Zálabí | 20.29 | 20.30 | |||
Veltruby | 20.33 | 20.33 | |||
Velký Osek | 20.36 | 20.37 | 4 | ||
Libice nad Cidlinou | 20.40 | 20.41 | 2 | ||
Poděbrady | 20.45 | 20.46 | 2 | ||
Velké Zboží | 20.48 | 20.49 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 20.55 | 21.05 | 3 | ||
Kamenné Zboží | 21.08 | 21.09 | |||
Kostomlaty nad Labem | 21.12 | 21.12 | 4 | ||
Stratov | 21.16 | 21.16 | |||
Ostrá | 21.18 | 21.18 | |||
Lysá nad Labem | 21.22 | 21.23 | 2 | ||
Čelákovice-Jiřina | 21.28 | 21.29 | |||
Čelákovice | 21.30 | 21.31 | 4 | ||
Zeleneč | 21.39 | 21.39 | |||
Praha-Horní Počernice | 21.43 | 21.44 | 4 | ||
Praha-Vysočany | 21.51 | 21.52 | 2/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci