Os 9419 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 14.27 | 0.00 | 4 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 0.00 | 12.46 | I./1 | ||
Praha-Vysočany | 13.00 | 13.01 | 1/2 | ||
Praha-Horní Počernice | 13.09 | 13.10 | 3 | ||
Zeleneč | 13.14 | 13.14 | |||
Mstětice | 13.17 | 13.17 | |||
Čelákovice | 13.22 | 13.23 | 5 | ||
Čelákovice-Jiřina | 13.25 | 13.25 | |||
Lysá nad Labem | 13.31 | 13.32 | 2 | ||
Ostrá | 13.35 | 13.36 | |||
Stratov | 13.37 | 13.38 | |||
Kostomlaty nad Labem | 13.41 | 13.42 | 3 | ||
Kamenné Zboží | 13.44 | 13.45 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 13.49 | 14.01 | 1 | ||
Velké Zboží | 14.05 | 14.05 | |||
Poděbrady | 14.08 | 14.09 | 1/2 | ||
Libice nad Cidlinou | 14.13 | 14.13 | 3 | ||
Velký Osek | 14.16 | 14.17 | 3 | ||
Veltruby | 14.20 | 14.20 | |||
Kolín-Zálabí | 14.24 | 14.24 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci