Os 9406 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 7.36 | 0.00 | II./3 | ||
Kolín | 0.00 | 5.52 | 5 | ||
Kolín-Zálabí | 5.54 | 5.55 | |||
Veltruby | 5.58 | 5.58 | |||
Velký Osek | 6.01 | 6.02 | 4 | ||
Libice nad Cidlinou | 6.05 | 6.06 | 2 | ||
Poděbrady | 6.10 | 6.11 | 2 | ||
Velké Zboží | 6.14 | 6.14 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 6.20 | 6.31 | 2 | ||
Kamenné Zboží | 6.34 | 6.35 | |||
Kostomlaty nad Labem | 6.38 | 6.38 | 4 | ||
Stratov | 6.42 | 6.42 | |||
Ostrá | 6.44 | 6.44 | |||
Lysá nad Labem | 6.48 | 6.53 | 2 | ||
Čelákovice-Jiřina | 6.58 | 6.59 | |||
Čelákovice | 7.00 | 7.01 | 4 | ||
Mstětice | 7.06 | 7.06 | |||
Zeleneč | 7.09 | 7.09 | |||
Praha-Horní Počernice | 7.13 | 7.14 | 4 | ||
Praha-Vysočany | 7.21 | 7.22 | 2/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci