Os 9383 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Brod | 19.20 | 0.00 | 2 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 0.00 | 18.40 | I./1 | ||
Praha-Libeň | 18.48 | 18.49 | 3 | ||
Praha-Kyje | 18.54 | 18.54 | |||
Praha-Dolní Počernice | 18.57 | 18.57 | |||
Praha-Běchovice | 19.01 | 19.01 | 1 | ||
Praha-Klánovice | 19.06 | 19.06 | |||
Úvaly | 19.10 | 19.10 | 1/2 | ||
Tuklaty | 19.13 | 19.13 | |||
Rostoklaty | 19.16 | 19.16 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci