Os 9376 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 17.30 | 0.00 | II./2 | ||
Český Brod | 0.00 | 16.46 | 3 | ||
Rostoklaty | 16.49 | 16.49 | |||
Tuklaty | 16.52 | 16.52 | |||
Úvaly | 16.56 | 16.56 | 2 | ||
Praha-Klánovice | 17.00 | 17.00 | |||
Praha-Běchovice | 17.05 | 17.06 | 2 | ||
Praha-Dolní Počernice | 17.08 | 17.08 | |||
Praha-Kyje | 17.11 | 17.11 | |||
Praha-Libeň | 17.16 | 17.22 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci