Os 9342 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 13.00 | 0.00 | II./2 | ||
Kolín | 0.00 | 11.35 | 3 | ||
Kolín zastávka | 11.37 | 11.38 | |||
Nová Ves u Kolína | 11.42 | 11.42 | |||
Velim | 11.45 | 11.45 | 1/2 | ||
Cerhenice | 11.48 | 11.48 | |||
Pečky | 11.51 | 11.56 | 1/1 | ||
Tatce | 11.58 | 11.58 | |||
Poříčany | 12.03 | 12.09 | 2 | ||
Klučov | 12.11 | 12.11 | |||
Český Brod | 12.15 | 12.16 | 3 | ||
Rostoklaty | 12.19 | 12.19 | |||
Tuklaty | 12.22 | 12.22 | |||
Úvaly | 12.26 | 12.26 | 2 | ||
Praha-Klánovice | 12.30 | 12.30 | |||
Praha-Běchovice | 12.35 | 12.36 | 2 | ||
Praha-Dolní Počernice | 12.38 | 12.38 | |||
Praha-Kyje | 12.41 | 12.41 | |||
Praha-Libeň | 12.46 | 12.52 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci