Os 9337 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pečky | 7.38 | 0.00 | 2 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 0.00 | 6.40 | I./1 | ||
Praha-Libeň | 6.48 | 6.49 | 3 | ||
Praha-Kyje | 6.54 | 6.54 | |||
Praha-Dolní Počernice | 6.57 | 6.57 | |||
Praha-Běchovice | 7.01 | 7.01 | 1 | ||
Praha-Klánovice | 7.06 | 7.06 | |||
Úvaly | 7.10 | 7.10 | 1/2 | ||
Tuklaty | 7.13 | 7.13 | |||
Rostoklaty | 7.16 | 7.16 | |||
Český Brod | 7.20 | 7.21 | 2 | ||
Klučov | 7.24 | 7.24 | |||
Poříčany | 7.27 | 7.31 | 1 | ||
Tatce | 7.35 | 7.35 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci