Os 9321 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 18.13 | 0.00 | 3 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 0.00 | 16.10 | I./1 | ||
Praha-Libeň | 16.18 | 16.19 | 3 | ||
Praha-Kyje | 16.24 | 16.24 | |||
Praha-Dolní Počernice | 16.27 | 16.27 | |||
Praha-Běchovice | 16.31 | 16.31 | 1 | ||
Praha-Klánovice | 16.36 | 16.36 | |||
Úvaly | 16.40 | 16.40 | 1/2 | ||
Tuklaty | 16.43 | 16.43 | |||
Rostoklaty | 16.46 | 16.46 | |||
Český Brod | 16.50 | 16.51 | 2 | ||
Klučov | 16.54 | 16.54 | |||
Poříčany | 16.57 | 17.01 | 1 | ||
Tatce | 17.05 | 17.05 | |||
Pečky | 17.08 | 17.09 | 2 | ||
Cerhenice | 17.12 | 17.12 | |||
Velim | 17.15 | 17.15 | 2 | ||
Nová Ves u Kolína | 17.17 | 17.17 | |||
Kolín zastávka | 17.21 | 17.22 | |||
Kolín | 17.25 | 17.26 | 2 | ||
Kolín dílny | 17.29 | 17.29 | |||
Starý Kolín | 17.33 | 17.33 | |||
Záboří nad Labem | 17.37 | 17.42 | 1/2 | ||
Týnec nad Labem | 17.43 | 17.43 | |||
Kojice | 17.46 | 17.46 | |||
Chvaletice | 17.48 | 17.48 | |||
Řečany nad Labem | 17.52 | 17.53 | 2 | ||
Lhota pod Přeloučí | 17.56 | 17.56 | |||
Přelouč | 17.59 | 18.00 | 1/2 | ||
Valy u Přelouče | 18.03 | 18.03 | |||
Pardubice-Opočínek | 18.06 | 18.06 | |||
Pardubice-Svítkov | 18.10 | 18.10 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci